Productes
Panell LED pla encastat 18w
1.Llum més uniforme, la llum és més intensa, més còmoda, índex de reproducció del color superior a 80 ra, la vida útil és de més de 50.000 hores.
2. El mode d'emissió directa augmenta l'àrea lluminosa i les perles de la llum es distribueixen uniformement per obtenir una gran brillantor sense enlluernar.
3.Esborra amb la coberta translúcida d'alta-peça de disseny d'una peça, el vapor d'aigua i el greix es poden netejar suaument.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de panells LED de 18 watts a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
-
Presentació del producte

- Característiques:
1.Llum més uniforme, la llum és més intensa, més còmoda, índex de reproducció del color superior a 80 ra, la vida útil és de més de 50.000 hores.
2. El mode d'emissió directa augmenta l'àrea lluminosa i les perles de la llum es distribueixen uniformement per obtenir una gran brillantor sense enlluernar.
3.Esborra amb la coberta translúcida d'alta-peça de disseny d'una peça, el vapor d'aigua i el greix es poden netejar suaument.
- Especificació:
| Llum | 100 lm/w |
| Material | Alumini |
| CRI | 80 |
| Durada de la vida | 50000h |
| Tensió d'entrada | 200-240V |
| Impermeable | IP20/IP40 |
| Font de llum | SMD |
| Tensió | AC200-240V |
| Temperatura de color | 6000K |
| Garantia | 5 anys |
-
Imatges detallades:




- Ús:

- Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: panell led encastat pla 18w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











