Productes
Tub de llum LED d'emergència recarregable
Descripció del producte
1. Tensió d'entrada de CA àmplia (100-277VAC)
2. Xips LED importats, alta eficiència lluminosa 140-180 LM/W, potència i estalvi d'energia més
Som una fàbrica d'il·luminació LED recarregable, podem personalitzar llum de tub LED recarregable especial, llum de panell LED i altres il·luminació LED, també podem subministrar OEM.
La nostra fàbrica:
Descripció del producte
1. Tensió d'entrada de CA àmplia (100-277VAC).
2. Xips LED importats, alta eficiència lluminosa 140-180 LM/W, potència i energia més estalvi.
3.Un grau ternaribateria de liti, 7,2 V 1,1 Ah.
4. Límit de temps d'emergència molt llarg, nivell mínim Superior o igual a 150 minuts.
5. Potència d'emergència certificada integrada, vida útil, alt rendiment de seguretat.
Especificació
| Voltatge | AC85-265V |
| CRI | >80 |
| PF | > 0.9 |
| Base | G13 |
| Leds | 96pcs 120pcs 196pcs SMD2835 |
| Lumen | 140-180lm/w |
| Material | Alumini + PC |
| Lent | Gelada i Clar |
| Garantia | 5 anys |
| Certificacions | CE/ROHS/EMC/LVD |
| Llargada | 0.6m/1.2m/1.5m |
| Conductor | Integrat |
Imatges:







Instal·lació:
Abans de la instal·lació, confirmeu que la tensió i la freqüència d'entrada es troben dins del rang requerit.
Si us plau, desconnecteu la font d'alimentació abans de la instal·lació.
Durant la instal·lació, assegureu-vos que el "botó de l'interruptor de la bateria ocult" estigui premut.
L'arrencada i el balast no són necessaris per als tubs de bombetes fluorescents LED T8. Assegureu-vos que els components esmentats anteriorment estiguin desconnectats o extrets completament.
Com es pot veure a continuació, l'esquema de cablejat per a la connexió i instal·lació de la llum es divideix en TIPUS-B i TIPUS-C.
Després de la instal·lació, engegueu l'alimentació per provar.
Etiquetes populars: Llum de tub led d'emergència recarregable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











