Productes
Barra de llum dura de congelador led d'alta tensió de 110 V
1.Alta tensió CA, 110V/220V opcional, sense necessitat de connectar un adaptador, instal·lació fàcil i ràpida.
2. Té una alta eficiència lluminosa, més de 100LM per watt.
3. grau impermeable IP65
Barra de llum dura de congelador led d'alta tensió de 110 V

Característiques:
1.Alta tensió CA, 110V/220V opcional, sense necessitat de connectar un adaptador, instal·lació fàcil i ràpida.
2. Té una alta eficiència lluminosa, més de 100LM per watt.
3. grau impermeable IP65
|
Efecte de llum |
100 LM/W |
| Temperatura de color | 2700K-7000K |
| Font d'alimentació | 0.2W |
| Marca font de llum | Epistar |
| Tipus/especificació de la font de llum | 2835 |
| Angle del feix | 120 graus |
| Nivell de protecció | IP65 |
| Voltatge d'entrada | 110V |
| Factor de potència | 90 |
| Material/color de l'ombra | Franges transparents / ratlles crema |
| Material/color del cos lleuger | negre |
| Electrodomèstics/especificacions/mètodes d'instal·lació | Suports de muntatge |
|
Vida útil de la làmpada (el sistema no és una única font de llum |
50000H |
Més detalls

Alta tensió de CA, opcional 110V/220V, sense necessitat de connectar un adaptador, instal·lació ràpida i senzilla. Té una coberta per a PC amb ratlles, una alta eficiència lluminosa de més de 100 LM per watt i una funció anti-enlluernament. Utilitzant xips Taiwan Epistar amb una classificació impermeable IP65. Instal·lació posterior de 3M.
Aplicació

PMF
1. Què significa la llum de precaució del congelador?
Quan el vostre congelador no estigui prou fred, s'apagarà la llum vermella o l'avís de temperatura excessiva. Això indica que tret que la llum estigui apagada, el congelador no serà adequat per guardar productes congelats.
2.Què és un congelador de bar?
Per a una llar que necessita una capacitat addicional de congelador però que no requereix un congelador de mida completa, els congeladors de bar o els congeladors més petits són ideals. El vostre nou congelador de bar es pot mostrar independent o darrere d'un banc, la qual cosa permet una integració fluida del disseny d'interiors.
3.Per què el congelador no té llum?
Altres causes poden ser que els congeladors estiguin massa plens per utilitzar una llum, les bombetes d'estil antic es trencarien amb el fred o les bombetes sobreescalfarien els aliments.
4.Quins són els 3 llums d'un congelador?
Els llums del congelador cofre indiquen el següent:
Verd=Corre. La llum verda de funcionament indica que el compressor està funcionant. ...
Vermell=Temperatura interior massa alta. ...
Interruptor groc=de congelació ràpida.
Etiquetes populars: Barra de llum dura de congelador led d'alta tensió de 110 V, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










