Productes

Llums refrigeradors LED de 4 peus
Per molt brillants que semblin, els tubs més freds basats en LED són més valuosos. Ara podeu trobar un tub refrigerador LED en una varietat de mides i formes, i ofereixen avantatges que recentment han portat molts propietaris d'empreses comercials i industrials a canviar de tubs de refrigeració fluorescents a tubs de congelador/refrigerador LED. El tub transparent LED T8 4ft per congelador/refrigerador de 18 W té un CRI de més de 80 i una temperatura de color de 5000 K, la qual cosa ens ofereix un estalvi energètic excepcional, així com una brillantor de color blanc neutre i diürn.1. Té les característiques de tots els productes LED: estalvi d'energia, protecció del medi ambient, llarga vida, temperatura de color ajustable, que és la tendència inevitable de la il·luminació futura;
2. Disseny totalment segellat i impermeable, ja no us preocupeu pels problemes de seguretat de la condensació de vapor d'aigua, gotes d'aigua, boira d'aigua;
Llums més freds led de 4 peus

Característiques:
Per molt brillants que semblin, els tubs més freds basats en LED són més valuosos. Ara podeu trobar un tub refrigerador LED en una varietat de mides i formes, i ofereixen avantatges que recentment han portat molts propietaris d'empreses comercials i industrials a canviar de tubs de refrigeració fluorescents a tubs de congelador/refrigerador LED. El tub transparent per congelador/refrigerador LED T{8 4ft de 18 W té un CRI de més de 80 i una temperatura de color de 5000 K, cosa que ens ofereix un estalvi energètic excepcional, així com una lluentor de color blanc neutre i diürn.
El feix de llum homogeni i uniforme que emet un tub refrigerador LED millora l'aspecte de qualsevol producte alimentari, que d'altra manera podria semblar sense vida i poc atractiu.
Especificació del producte:
| nom del producte | Llums més freds led de 4 peus |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | DC12 DC24V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:
Les nostres llums refrigeradores LED de 4 peus tenen un dissipador de calor d'alumini integrat que els permet funcionar bé a temperatures extremadament calentes o extremadament baixes.

Sense parpelleig
Quan es van encendre, les bombetes fluorescents van parpellejar i van fer un soroll. Els nostres tubs refrigeradors LED s'han sotmès a proves exhaustives per proporcionar una il·luminació sense sorolls i sense parpelleig.




Etiquetes populars: Llums refrigeradors LED de 4 peus, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

