Productes
Llum de congelador LED de 5 peus
2. Controlador aïllat, més barat, protecció contra sobreintensitat. Ecològic, sense mercuri i materials nocius segurament.
3. Ona antielèctrica, sense interferències de RF i controlador de corrent constant.
Llum de congelador led de 5 peus

Característiques:
Llum de congelador led de 5 peus
1. Big lighting angle 120°, high power factor(>0.9), baixa potència però alta eficiència lúmenes 160lm/w.
2. Controlador aïllat, més barat, protecció contra sobreintensitat. Ecològic, sense mercuri i materials nocius segurament.
3. Ona antielèctrica, sense interferències de RF i controlador de corrent constant.
4. Bona funció de dissipació de calor, millora la vida útil del llum i estalvi d'energia fins a un 60-80 per cent.
5. Àmplia aplicació: edifici comercial, fàbrica, línia de producció, magatzem, il·luminació de camins, enllumenat públic, estació de metro, etc.
6. Subministreu els productes amb diferents mides i formes segons les vostres necessitats.
Especificació del producte:
| nom del producte | llum led congelador |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





Preguntes freqüents:
1. Condicions comercials i d'enviament:
1) Pagament:30 per cent T/T en pagament anticipat, saldo del 70 per cent a pagar abans del lliurament.
2) Temps de lliurament:3-5dies per a la comanda de mostra; 12-15dies per a comandes a granel.
2. Personalització:
1) Caixa de colors personalitzada:si us plau, envieu-nos el vostre disseny, us ajudarem a fer-ho.
2) Logotip del producte:si us plau, envieu-nos el vostre logotip, podem imprimir-lo amb làser al producte.
3) Producte personalitzat:Si necessiteu algun producte especial, digueu-me els detalls, el nostre enginyer ens ajudarà a fer-ho realitat.
3. Qualitat:
1) Certificat:els nostres productes amb certificat CE, RoHS i TUV, producció que compleix estrictament amb ISO9001.
2) Control de material:tot el material es provarà abans de la producció a granel.
3) Garantia:la nostra fàbrica ofereix 5 anys de garantia.
Etiquetes populars: Llum de congelador led de 5 peus, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










