Productes

Bombeta de creixement de 300 LED
La bombeta vegetal de 1.300 LED té una brillantor d'uns 380-780LM, que no fa mal als ulls ni a les plantes. Té una àmplia gamma d'il·luminació, i la llum és totalment absorbida per les plantes. El consum d'energia real és d'uns 6,5 W, que és alhora estalvi d'energia i respectuós amb el medi ambient.

Característiques
La bombeta vegetal de 1.300 LED té una brillantor d'uns 380-780LM, que no fa mal als ulls ni a les plantes. Té una àmplia gamma d'il·luminació, i la llum és totalment absorbida per les plantes. El consum d'energia real és d'uns 6,5 W, que és alhora estalvi d'energia i respectuós amb el medi ambient.
2. No calen endolls especials, igual que amb les bombetes normals en endolls E27.
3. Baix consum: no emet fum, no crema vegetació i no necessita un sistema de refrigeració fort. També se sent càlid al tacte. El disseny del forat de dissipació de calor a la llum de la planta LED ofereix un fort efecte de dissipació de calor.
4. Les llums de creixement són adequades per a totes les etapes del desenvolupament de les plantes, per la qual cosa són perfectes per a plantes d'interior, com ara suculentes, flors i plantes d'hivernacle i hidropòniques.
Especificació
| Tipus | Copa de llum de creixement de 300 LED |
| Material | PC + Substrat d'alumini dissipador de calor |
| Dimensions | 93,5 x 93,5 x 78 mm (3,68 x 3,68 x 3,07 polzades) |
| Efecte de llum acabat | Vermell + Blau |
| Perles de llum | 300 LED (228 vermell+72 blau) |
| Voltatge d'entrada | AC85-265V |
| Potència real | 6.5W |
| Tipus de suport de llum | E27 |
| CRI | >70 |
| Flux lluminós | 380-780 (lm) |
| Eficiència lluminosa | 10,73 lm/W |
| Classe de protecció | IP42 |
| Xip LED | 2835 |
| Espectre | Espectre relatiu vermell i blau |
| Característiques | Baix consum, dissipació de calor, àmplia gamma d'il·luminació, estalvi d'energia, respectuós amb el medi ambient |
| Aplicació | per a flors, suculentes, hidroponia i plantes d'hivernacle, etc |
Més detall




Etiquetes populars: Bombeta de creixement de 300 leds, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum LED de creixement per a plantes IP67veure més> -
Barra de llums de creixement led 72wveure més> -
Llum de creixement LED d'espectre complet T5veure més> -
Llum de creixement LED d'espectre complet T8veure més> -
Llums de creixement T5 d'alta PPFDveure més> -
Llum de cultiu LED per al creixement de plantesveure més>







