Productes
Creixeu la llum per a les plantes de les cases verds
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum de cultiu per a plantes d'hivernacle a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
- La nostra llum de cultiu per a plantes verdes ofereix un espectre de llum òptim per promoure un creixement i una floració saludables de les plantes.
- Amb funcions de brillantor i temporització ajustables, aquesta llum us permet personalitzar les condicions d'il·luminació per a diferents varietats de plantes.
- El disseny-energèticament eficient del nostre Grow Light garanteix un rendiment-durador de llarga durada alhora que redueix els costos d'electricitat per a les operacions d'hivernacle.
Especificació:
| Poder | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Mida | 30CM 60CM 120CM 150CM |
| Tensió d'entrada | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Espectre complet |
| CRI | >80 |
| Eficiència lluminosa | 140lm/w 160lm/w |
| Angle del feix | 180 graus |
| Impermeable | 1IP65 |
|
Vida útil |
50000 |
| Garantia | 5 anys |
Imatges detallades:



ús:



Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: creix la llum per a plantes d'hivernacle, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Tub de llum de creixement de plantes LED impermeable T8veure més> -
Làmpada de creixement de plantesveure més> -
Llum de creixement LED COB d'espectre completveure més> -
Llums de cultiu LED per a jardí interiorveure més> -
Llum de creixement LED d'espectre complet d'hivernacle de...veure més> -
Dragon Fruit Grow Light E27 10W 15W 18W CE RoHSveure més>












