Productes
Llum de creixement led E27 d'alumini d'espectre complet
1. Adopteu 209 xips LED 2865SMD -Vermell 190+Blau 75+blanc 15+blanc càlid 10; Que pot proporcionar les longituds d'ona de llum més eficients i aptes per a totes les etapes de creixement de les plantes.
2. Bombeta de plantes LED amb 1500LM brillant, però no cec i mai fa mal als ulls i a les plantes, té una àmplia gamma d'il·luminació amb 160 graus, la llum és totalment absorbida per les plantes.
3. El consum d'energia real és d'uns 20W. És estalvi d'energia i respectuós amb el medi ambient.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors d'alumini d'espectre complet e27 de llum led a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
-
Presentació del producte

- Característiques:
1. Adopteu 209 xips LED 2865SMD -Vermell 190+Blau 75+blanc 15+blanc càlid 10; Que pot proporcionar les longituds d'ona de llum més eficients i aptes per a totes les etapes de creixement de les plantes.
2. Bombeta de plantes LED amb 1500LM brillant, però no cec i mai fa mal als ulls i a les plantes, té una àmplia gamma d'il·luminació amb 160 graus, la llum és totalment absorbida per les plantes.
3. El consum d'energia real és d'uns 20W. És estalvi d'energia i respectuós amb el medi ambient.
- Especificació:
| Portallum d'interfície | E27 |
| Potència real | 20W |
| Mida del producte | 200 mm * 90 mm |
| Tensió d'entrada | 100-240V |
| Pes net | 130g |
| Font de llum | SMD-2835/3030 |
| Efecte de llum | 150lm/W ±5% |
| Flux lluminós | 3000lm |
| PAR(W/m2) | 1.4739E |
| PPFD | 140 umol/m2·S |
| EPI | 2,2 umol/s/W |
-
Imatges detallades:

- Ús:

- Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: led grow light e27 alumini d'espectre complet, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










