Productes

Llum de l'aula de protecció ocular amb disseny de reixeta
1. Llums LED de pissarra/aula que protegeixen els ulls.
2. Disseny excepcionalment prim, xip LED premium, protecció ocular sense llum blava i muntatge i manteniment senzills.

Característiques del producte
1. Il·luminació de l'aula de graella de llum suau: mitjançant un disseny de graella quadrada suau i una placa de difusió d'alta qualitat, aquest tipus d'il·luminació pot minimitzar significativament l'enlluernament de la llum i suavitzar la llum alhora que produeix un excel·lent efecte d'il·luminació uniforme.
2. Bombetes d'il·luminació de disseny de màscara de reixeta de placa de difusió de baix enlluernament destinades a utilitzar-se a les aules escolars.
3. Espectre complet, perles de llum LED de lluminositat intensa, properes a l'espectre de la llum solar, protegeixen els ulls de manera eficient i alleugen la fatiga visual.
4. Una font d'alimentació segura, lliure d'estrobo i d'alta eficiència.
| Font de llum | RG0 |
| CRI | Més de 97 |
| Temperatura de color | 5000K |
| UGR | Per sota de 15 |
| Dimensió | 1195x295x78mm |
| Vida útil | 3 anys |
| Il·luminació de l'escriptori | Per sobre de 460 lux |
| De manera uniforme | Per sobre de 0.8 |
| Poder | 36W |
| Potència nominal | AC 200-240V ~ 50/60Hz |
Més detalls per a la il·luminació led per a les aules:





Instal·lació d'il·luminació led per a aules:


Projecte:

Prova de simulació d'il·luminació:

Etiquetes populars: Llum de protecció ocular amb disseny de reixeta, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

