Productes
Llum penjant elèctrica led Schoolhouse
1. Té un aspecte senzill i elegant, i és absolutament prim i lleuger.
2. Xip LED antiblau especial a l'aula RG0.
3. Ra>95, alta reproducció del color.
4. Enlluernament Valor<16, truly="" achieve="">16,>
5. Bona dissipació de calor, bona resistència als cops, vida útil estable fins a 50, 000 hores.
6. Bona controlabilitat, estalviant més del 60 per cent d'electricitat i energia en comparació amb els panells de llum tradicionals;
Llum penjant elèctric led de l'escola

Característiques de la il·luminació educativa led de Benwei Lighting:
1. Té un aspecte senzill i elegant, i és absolutament prim i lleuger.
2. RG0Xip LED especial anti-blau a l'aula.
3. Ra>95, alta reproducció del color.
4. UGR<>, aconsegueix realment anti-enlluernament.
5. Bona dissipació de calor, bona resistència als cops, vida útil estable fins a 50, 000 hores.
6. Bona controlabilitat, estalviant més del 60 per cent d'electricitat i energia en comparació amb els panells de llum tradicionals;
Paràmetre tècnic:
| Paràmetre tècnic (disseny d'il·luminació de l'aula) | |
| Poder | 40W |
| Temperatura de color | 4000k / 5000k |
| Materials | Alumini d'aviació més PMMA LGP més placa difusora |
| Voltatge / Freqüència | 100-265V / 50-60Hz |
| Font de llum | 4014 SMD 0,2 W/228 unitats |
| Eficàcia de la il·luminació | 110 lm/w |
| CRI | 95ra (R9>80) |
| Protecció contra la llum blava | RG0 |
| Controlador de potència | Font d'alimentació del controlador de corrent constant |
| Rendiment d'atenuació | Simulació d'escenaris i atenuació (opcional) |
| Factor de potència | >95 |
| Esperança de vida | >50000 hores |
| Profunditat estroboscòpica | <> |
| Mètode d'instal·lació | Penjant |
Més detalls per a la il·luminació led per a les aules:





Instal·lació d'il·luminació led per a aules:


Projecte:

Prova de simulació d'il·luminació:

Preguntes freqüents
♥ Opcions d'enviament
- Per express: com ara DHL, UPS, TNT, FEDEX, etc. El temps d'enviament és d'aproximadament 3-7 dies hàbils.
- Buscarem una empresa de transport econòmica per transportar la mercaderia amb seguretat.
- Càrrega aèria: quan demaneu més de 100 kg, que serà més econòmic que exprés.
- Agent designat pel client: indiqui'ns les dades de contacte del seu agent d'enviament/transportista
♥ Condicions comercials
- Pagament: T/T, dipòsits del 30 per cent abans de la producció, saldo del 70 per cent a pagar abans del lliurament.
- Termini de producció per a 100 ~ 500 unitats: 7 dies, 500 ~ 1000 unitats: 10 dies
- La mostra es pot lliurar en 3 dies
- Port d'enviament: ZHONGSHAN/SHENZHEN
- S'ofereixen descomptes en funció de les quantitats de comanda
♥ Fiabilitat
1. Sempre que 72 h de prova d'envelliment amb canvi automàtic abans de cada enviament.
2. La prova de vibratilitat del 100 per cent s'assegurarà de la solidesa del muntatge.
3. La prova de tensió de resistència al 100% de AC85-305v garanteix que aquests tubs siguin compatibles tant per a 120v com per a 277v.
4. Més del 95 per cent de manteniment de la llum basat en la prova LM-80-08 de 6000 h
5. De -40 graus a 50 graus (-40 graus F a 122 graus F) conforme a l'entorn extrem.
Etiquetes populars: Llum penjant elèctric de l'escola led, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta







