Productes
Placa PCB del controlador d'estalvi d'energia
1.Circuit Board.100leds blanc, tauler de llum del conductor
Xips 2.SMD2835
3.Velocitat de la llum
4. El poder calorífic és petit
5. Alta estabilitat de la font de llum.
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques
1.Circuit Board.100leds blanc, tauler de llum del conductor
Xips 2.SMD2835
3.Velocitat de la llum
4. El poder calorífic és petit
5. Alta estabilitat de la font de llum.
Especificacions
| Article | PCB més xips LED SMD |
| nom del producte | Placa de circuit LED de 100 mm 50 W 100 leds |
| Material | Base d'alumini |
| Voltatge | AC220V |
| Potència | 50W |
| Xip | SMD-2835/5730/3030 |
| Quantitat de LED | 100 unitats |
| Diàmetre | 100 mm |
| Temperatura | 6000-6500k |
Més detalls



Aplicació

Etiquetes populars: Placa PCB de controlador d'estalvi d'energia, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Font de llum del controlador IC integrat per PCB LED
Enviar la consulta












