Productes
Mòdul LED PCB per a llum de treball LED
1. El disseny d'integració fotoelèctrica amb control IC de corrent constant lineal ofereix un rendiment constant, una fiabilitat excel·lent i una vida útil ampliada.
2. El mòdul està protegit de sobretensió i sobreintensitat per l'arquitectura optimitzada de potència constant IC, que proporciona una sortida de potència constant dins d'un rang de fluctuació del 5 per cent quan la tensió d'entrada canvia entre 220 i 240 V CA.

Característiques
1. El disseny d'integració fotoelèctrica amb control IC de corrent constant lineal ofereix un rendiment constant, una fiabilitat excel·lent i una vida útil ampliada.
2. El mòdul està protegit de sobretensió i sobreintensitat per l'arquitectura optimitzada de potència constant IC, que proporciona una sortida de potència constant dins d'un rang de fluctuació del 5 per cent quan la tensió d'entrada canvia entre 220 i 240 V CA.
3. Després de funcionar durant un temps, el PCB arribarà a una temperatura molt alta, moment en què la tecnologia patentada IC tallarà automàticament el corrent de sortida per regular l'augment de temperatura del PCB.
4.4.Alt índex de reproducció cromàtica LEDs PCT 2835 de qualitat superior. Ra > 80. la radiació electromagnètica i la radiació UV no són un problema.
Especificacions
| Voltatge d'entrada | 220-240V CA 50 Hz |
| Consum energètic | 50W |
| Classe d'aïllament | ACW>1,5 KV |
| Classe Anti-Surge | 2KV |
| Índex de reproducció cromàtica | 80 Ra |
| Eficiència lluminosa | 105 lm/W |
| Conductivitat tèrmica | 1.5W/m.K |
| Mida | D100 mm * 1,5 mm |
| Color d'emissió | Color blanc |
Més detalls


Preguntes freqüents
Q1 Què tal el temps de lliurament?
R: Per a la comanda de mostra, normalment 3-5 dies laborables. Urgent 1-2 dies laborables. Comanda a granel, confirmeu-la com a discussió. Farem tot el possible per ajudar els nostres clients a aconseguir negocis amb un MOQ inferior, competitiu preus, qualitat estable i enviament ràpid en cooperació a llarg termini.
P2 Es pot proporcionar una mostra gratuïta?
R: Sí, la majoria de les nostres mostres es poden proporcionar GRATIS. Algunes mostres especials a mida, calen càrrecs de mostra.
Etiquetes populars: mòdul de PCB led per a llum de treball led, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta









