Productes

Llum de caixa de sabates LED de 150 W per aparcament
1. Canvia la llum tradicional de la caixa de sabates.
2. Carcassa d'alumini fosa-precisa.
3. Acabat durador de capa elèctrica que resisteix la decoloració i les estelles.
4. Fàcil d'instal·lar.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum de caixa de sabates led de 150 w per aparcament a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques:
• Proporcioneu una il·luminació brillant-energèticament eficient per a ús exterior i interior.
• Equipat amb sensors de moviment avançats per encès/apagat automàtic.
• Disseny durador-resistent a la intempèrie per a un rendiment-durador.
• Fàcil instal·lació per a un fàcil muntatge a parets o sostres.
Especificacions
| Watt | 150w |
| Tensió d'entrada | AC100-277V |
| Instal·lació | Instal·lador de sabatilles/suport en U/braç extruït, etc |
| Mida del producte: | 300 * 438 * 62 mm |
| Mida exterior del cartró: | 690 * 390 * 150 mm, 6,25 kg |
| Garantia | 5 anys |
| Habitatge Led | Disponible |
| Altres watts | 80w /100w /200w /300w |
Més detalls





Aplicació

Etiquetes populars: Llum de caixa de sabates led de 150 w per a aparcament, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta






