Productes
Tira de llum LED 220V 240V 5730 Blanc càlid, blau, violeta IP65 120LED/m
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de tira de llum led 220v 240v 5730 blanc càlid, blau, morat ip65 120led/m a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Descripció dels productes
Equipada amb 120 LED brillants de 5730 per metre i un disseny durador IP65, aquesta tira de 220 V-240 V proporciona una il·luminació vibrant i multicolor (blanc càlid, blau, morat) amb un rendiment estable, adequada tant per a il·luminació decorativa com funcional en diversos entorns.

Detall de productes

| Poder | 10W per metre |
| Classificació IP | Impermeable IP40 o IP65 |
| Tensió d'entrada | 85-265V o 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Eficàcia lluminosa | 110-120 lm/W |
| Temperatura de treball | -20 graus ~ 50 graus |
| Mida | 5000 * 5 mm, amplada 5 mm |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, vermell, blau, verd, groc |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar i Samsung |
| Material | PVC + LED |
| Angle del feix | 120 graus |
| Vida útil | 50000 hores |
| Garantia | 5 anys |
| Certificat | TUV, CE, ROHS |
| Control | Comandament a distància |
Aplicació de productes


Etiquetes populars: tira de llum led 220v 240v 5730 blanc càlid, blau, morat ip65 120led/m, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llums de tira led RGBveure més> -
Tira de llum LED Cinta de llumveure més> -
Tira de llum LED de 220 V sense conductor IP65 impermeabl...veure més> -
Tira de llum LED de 300 LED de 5 metresveure més> -
SL10-12V Tira de llum LED blanca 1000 lúmens/m IP65veure més> -
Tira LED COB flexible - 12V/24V, 320-480LEDs, il·luminaci...veure més>











