Productes
Barra de rentadora de paret LED RGBW de 12 W per a la festa del casament
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de barra de rentadora de paret LED rgbw de 12 w per a la festa de noces a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
1. La barra de neteja de paret LED RGBW de 12 W és un equip ideal per millorar la il·luminació de qualsevol lloc de festa de casament amb un aspecte colorit i dinàmic.
2. El disseny estilitzat i contemporani d'aquesta barra de rentat de parets sens dubte sorprendrà els visitants i proporcionarà un ambient que es recordarà durant molt de temps.
3. L'aparell LED que heu escollit només pot millorar l'atmosfera de la vostra ocasió especial, ja que inclou una àmplia varietat de colors i la capacitat d'alterar els nivells de brillantor.
Especificació:
| Mida | 100cm 120cm |
| Poder | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Temperatura de treball (C) | -20~ 50 |
| Vida laboral (hora) | 50000 |
| Classificació IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Nom del producte | Llum de rentador de parets LED |
| Tensió d'entrada | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Control | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Grau IP | IP65 exterior |
| Material | Alumini-injectat |
| Dimensió | L250/ 500/1000*W27*H48mm |
| Control | Controlador de Romote |
imatges detallades:




ús:


sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: Barra de rentadora de paret LED 12w rgbw per a la festa de noces, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum de rentador de parets de barra de façana d'edificis ...veure més> -
Llums LED de rentadora de paretsveure més> -
Llums de rentadora de paret LED exteriorsveure més> -
Llums de rentadora de paret LED IP67veure més> -
Llum de rentadora de paret LED encastada IP67veure més> -
Il·luminació urbana Aplic de paret LEDveure més>












