Productes
Llum de cultiu de bolets de 220 V
1. disseny únic només per a la casa dels bolets
2. suportar les fuites de vapor i aigua
3. IP67 resistent al vapor i amoníac
4. disseny especialment per a bolets
5. temperatura de funcionament: -20 a 50 graus

Característiques:
1.1.Durant el període de dinamització dels fongs comestibles i el període de fructificació (etapa de creixement del cos de bolets), amb una irradiació de llum blava adequada, pot promoure significativament la quantitat i la qualitat del bolet, el gruix i el diàmetre de les tapes del bolet i el tipus de flor del bolet. bacteris. Al mateix temps, també pot millorar la duresa del cos del bolet i reduir la fragmentació del cos del bolet.
2.. Pot substituir la llum dispersa del sol i aplicar-se al cultiu d'hivernacle de fongs comestibles. Les llums es poden organitzar de manera flexible segons la situació de visualització del bastidor de bolets.
| Voltatge | 100-277V |
| poder | 18W |
| Factor de potència | 0.95 |
| Passat lluminós, | >2100lm |
| Índex de reproducció cromàtica | >83 |
| Temperatura de funcionament | -20 grau ~50 graus |
| grau de protecció | IP67 |
| Font de llum | SMD2835 |
| Mida de l'especificació (mm) | T8; 1200*30*34 T12: 1200*36*40 |
Més detalls




Aplicació

Etiquetes populars: 220v bolets creixen llum, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Tub de llum LED d'agricultura per a boletsveure més> -
Llums de cultiu de tubs de plantes d'interiorveure més> -
Llum de tub LED de cultiu impermeable IP67 LED per a casa...veure més> -
Llums de tub LED de 25 W per al creixement de boletsveure més> -
Llums LED de cultiu de boletsveure més> -
Llum de tub LED sense parpelleig de 360 graus per a la ...veure més>











