Productes
Llum LED dimmer d'aus de corral
1. Un suport impermeable amb tub de PC complet.
2.PC/94V-0 pur. Base anti-feble; no s'esvaeix; no explotarà. Bons resultats en un entorn difícil
3. Sense mercuri i sense abocament d'escombraries perilloses
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques
1. Un suport impermeable amb tub de PC complet.
2.PC/94V-0 pur. Base anti-feble; no s'esvaeix; no explotarà. Bons resultats en un entorn difícil
3. Sense mercuri i sense abocament d'escombraries perilloses
4.Capaç de funcionar a temperatures fredes
5.El tub té un rendiment de fins a 120 lm/W i una eficiència lumínica del 88%.
Especificació
| Nom del producte | Llum LED d'aus de corral dimmer per a granja de pollastres |
| Tensió nominal | AC85-277V |
| Poder | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W o potència personalitzada |
| Tipus de LED | SMD2835 |
| Relació de color | 2700 K -6500K , espectre complet o espectre personalitzat |
| Tipus de tub | T5/T8/T10/T12 |
| Material | Perfil d'alumini + coberta de PC transparent |
| Llargada | {{0}},6 m/0,9 m/1,2 m/1,5 m/1,8 m/2,4 m de longitud personalitzada |
| Garantia | 3 anys/ 5 anys |
Imatges detallades



Ús

Sobre nosaltres


Etiquetes populars: llum led d'aus de corral dimmer, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Enviar la consulta










