Productes
Llum de treball solar LED recarregable portàtil de 50 W
1. Sense radiació, sense plom, mercuri i altres elements contaminants.
2. Substituïu la bombeta halògena tradicional de 200 W per LED de 30 W i estalvieu un 80% en la factura de la llum.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum solar de treball led recarregable portàtil de 50 w a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques del producte:
1. Llum d'inundació LED d'alta brillantor amb capacitat de càrrega solar, resistent a la pluja, -energèticament eficient i impermeable.
2. Els panells solars de silici poliquístic de grau-anònic amb índexs de conversió elevats tenen un augment del 10% de l'eficiència energètica.
3. La vida útil d'un llum d'inundació portàtil recarregable és de tres a cinc anys, i es pot il·luminar completament en cinc a vuit hores. Major longevitat i gran capacitat.
4. Perles de llum LED destacades: alta brillantor, sense parpelleig, vida útil allargada, poca decadència de la llum i conservació del medi ambient i de l'energia.
5. Una adherència d'esponja suau i lleugera, sense pressió-i-antilliscant.
Especificació
| Poder | 50W |
| Tensió | CA 170V~260V |
| Capacitat de la bateria | 3,2 V 5000 mA |
| Temps de descàrrega | 4 hores |
| Certificat | UL, CE, Rohs |
| Accessoris | Un carregador de corrent continu i un carregador de cotxe |
| Dimensió | 240 mm * 115 mm * 310 mm |
| Pes | 2 kg |
| Grau IP | IP 65 |
| Angle del feix | 120 graus |
| Temperatura de treball | -30 ~ 45 graus |
| Durada de la vida | 50000 hores |
Imatges de detall:




Aplicació

Etiquetes populars: Llum de treball solar led recarregable portàtil de 50 w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum nocturna amb piles per acamparveure més> -
Llums LED del moll de càrregaveure més> -
Llum de treball LED Càrrega de llums mollveure més> -
Llum de treball LED portàtil 100W 150W 200Wveure més> -
Llums de moll de llum de treball LED de la badia de càrregaveure més> -
Projectors LED portàtils recarregables d'alumini que func...veure més>










