Productes
Llum nocturna amb piles per acampar
. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
. Mode de llum: brillantor alta - brillantor normal - SOS (flaix) - Flaix vermell/blau
. Xip de protecció intel·ligent: protecció contra sobrecàrrega, protecció contra sobredescàrrega i protecció contra curtcircuits.
. Recarregable&Alimentat amb piles: llum portàtil alimentat per bateries recarregables d'ions de liti 18650 (incloses).
Llum nocturna amb piles per acampar

Característica ----> llums de treball led amb piles
. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
. Mode de llum: brillantor alta - brillantor normal - SOS (flaix) - Flaix vermell/blau
. Xip de protecció intel·ligent: protecció contra sobrecàrrega, protecció contra sobredescàrrega i protecció contra curtcircuits.
. Amplificador&recarregable; Alimentació amb piles: llum portàtil alimentada per bateries recarregables d'ions de liti 18650 (incloses).
Especificació:
| Nom del producte | Llum nocturna amb piles per acampar |
| Model | BW-RP01 |
| Pila | Bateria de 7.4V 10000mah 18650 Li-ion |
| Capacitat | 10000 mAh |
| Color | Negre, plata |
| Corrent de càrrega d'entrada d'alimentació externa: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Tensió/Corrent de càrrega | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Potència Led | 27W |
| Temps de descàrrega | 16H |
| Lumen | 700lm (lluminositat normal) -1700lm (lluminositat alta) |
| Xip de protecció intel·ligent | sobrecàrrega / sobredescàrrega / curtcircuit / protecció. |
| Impermeable | IP65 |
| Pes | 1.4g |
| Característica | llum de treball led recarregable |
| Certificació | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:
Llum nocturna amb piles per acampar







El nostre servei
1.Temps de resposta
La vostra consulta relacionada amb els nostres productes o preus es respondrà en 24 hores. Personal ben format i experimentat per respondre a totes les vostres consultes en anglès fluid. Tenim un excel·lent sistema d'atenció al client amb un equip de servei ben format, fort i qualificat per oferir als clients amb un servei integral de prevenda, serveis de producte i servei postvenda.
2. Servei postvenda
La nostra empresa compta amb un sistema integral de servei postvenda i suport tècnic. Proporcioneu instruccions d'instal·lació del producte, suport d'accessoris i altres serveis de valor afegit relacionats. El nostre departament d'atenció al client compta amb més d'una dotzena d'enginyers de suport tècnic altament qualificats i experimentats, que s'encarreguen del suport tècnic de tots els productes de llum de treball LED que oferim tots. arreu del món.
3.Personalització del producte
D'acord amb les necessitats reals, personalització única per satisfer les seves diferents necessitats. Estem millorant contínuament el nostre nivell de servei i qualitat per satisfer de manera ràpida i eficaç les necessitats dels clients i garantir els seus beneficis i interessos.
Etiquetes populars: Llum nocturna amb piles per a càmping, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











