Productes
Llums de neó LED Logotip de paret decoratiu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llums de neó LED decoratives per a parets a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
1. Amb l'ús de llums de neó LED de paret decoratives, que són alhora espectaculars i vius, podeu portar la vostra habitació al següent nivell.
2. Amb aquestes llums que són alhora ajustables i atractives-, podeu crear una atmosfera única i personalitzada.
3. Doneu a la vostra marca de paret un aspecte contemporani i de moda amb aquests llums de neó LED, que us ajudaran a fer una gran declaració i a destacar entre la multitud.
Especificació:
| Poder | 10W per metre |
| Classificació IP | Impermeable IP40 o IP65 |
| Tensió d'entrada | 85-265V o 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Eficàcia lluminosa | 110-1201m/W |
| Temperatura de treball | -20C" 50C |
| Mida | 5000 * 5 mm, amplada 5 mm |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, vermell, blau |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar i Samsung |
| Material | PVC + LED |
| Garantia | 5 anys |
| Control | Comandament a distància |
Imatges detallades:




Ús:



Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: Logotip de paret de llums de neó led decoratiu, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












