Productes
Tira de llums LED RGB per a la decoració de festes
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de tires led rgb per a la decoració de festes a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
- Amb l'ajuda de les nostres làmpades de tira LED RGB de colors, podeu crear l'ambient ideal per a la vostra festa.
- El color i la brillantor es poden modificar fàcilment per adaptar-se a qualsevol tema de festa o estat d'ànim que decidiu tenir.
- Aquestes làmpades de tires LED són molt duradores-i eficients pel que fa al consum d'energia, i mantindran la festa durant tota la nit.
Especificació:
| Poder | 10W per metre |
| Classificació IP | Impermeable IP40 o IP65 |
| Tensió d'entrada | 85-265V o 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Eficàcia lluminosa | 110-1201m/W |
| Temperatura de treball | -20C" 50C |
| Mida | 5000 * 5 mm, amplada 5 mm |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar i Samsung |
| Material | PVC + LED |
| Garantia | 5 anys |
| Control | Comandament a distància |
Imatges detallades:




Ús:



Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: Llums de tira led rgb per a la decoració de festes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












