Productes

Llum de tub groc
1.Coberta clara i gelada disponible.
2. Alemanya millora la tecnologia del material.
3. Qualificació ignífuga V2 de matèria primera de PC.
4.Xip LED Epistar 80-100lm/w, 1500K-2000K.
5. Condensador de rubícó de potència aïllat integrat. 6.100 per cent que elimina els raigs ultraviolats (longitud d'ona del filtre<>
tub de llum groc

Característiques del producte:
1.Coberta clara i gelada disponible.
2. Alemanya millora la tecnologia del material.
3. Qualificació ignífuga V2 de matèria primera de PC.
4. Xip LED Epistar 80-100lm/w, 1500K-2000K
5.Condensador rubycon de potència aïllat integrat.
6,100 per cent abolició dels raigs ultraviolats (longitud d'ona del filtre<>
Especificació del producte:
| nom del producte | Tub de llum groc anti UV de 4 peus 1,2 m 18 W 20 W |
| Poder | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| Llargada | 600mm 900mm 1200mm 1500mm |
| Eficiència lumen (lm/w) | 100-120lm/w |
| Temperatura de color (CCT) | 1500-2000K |
| Longitud d'ona del filtre | <> |
| Material | Aluminum més PC |
| Voltatge d'entrada | 100-277V/AC |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:
Qualitat i servei de Benwei:
1, qualitat estable amb exterior de gamma alta
2, Preus competitius i descompte addicional per als agents
3, Accepteu la personalització per als clients
4, Resposta ràpida, considerada i professional
5, temps de lliurament ràpid
6, servei postvenda basat en humans i garantia
7, proves completes i varietats de certificats per a diferents mercats
8, Personalitzeu l'embalatge, la impressió de cartró i l'adhesiu per a la marca dels clients
Suports:
Per ajudar els clients a ampliar els seus mercats, el servei OED està disponible.
WISCOON ofereix polítiques comercials per donar suport a tots els clients habituals i nous, poseu-vos en contacte amb el nostre suport detallat...


Aplicació:

Paquet:

Etiquetes populars: llum de tub groc, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

