Productes

Tubelight groc
1.Coberta clara i gelada disponible.
2. Alemanya millora la tecnologia del material.
3. Qualificació ignífuga V2 de matèria primera de PC.
4.Xip LED Epistar 80-100lm/w, 1500K-2000K.
5. Condensador de rubícó de potència aïllat integrat. 6.100 per cent que elimina els raigs ultraviolats (longitud d'ona del filtre<>
tub de llum groc

Característiques del producte:
1.Coberta clara i gelada disponible.
2. Alemanya millora la tecnologia del material.
3. Qualificació ignífuga V2 de matèria primera de PC.
4. Xip LED Epistar 80-100lm/w, 1500K-2000K
5.Condensador rubycon de potència aïllat integrat.
6,100 per cent abolició dels raigs ultraviolats (longitud d'ona del filtre<>
Especificació del producte:
| nom del producte | Tub de llum T8 anti UV 4 peus 1,2 m 18 W 20 W amb coberta groga |
| Poder | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| Llargada | 600mm 900mm 1200mm 1500mm |
| Eficiència lumen (lm/w) | 100-120lm/w |
| Temperatura de color (CCT) | 1500-2000K |
| Longitud d'ona del filtre | <> |
| Material | Aluminum més PC |
| Voltatge d'entrada | 100-277V/AC |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:
Seguretat en tubelight groc
Protecció de fusibles contra sobreintensitat i sobreescalfament.
Només components electrònics passius a PCB.
Tots els paràmetres electrònics són els mateixos que FL.
Sense controlador integrat.
No hi ha components actius a la PCB, com ara condensadors o inductors.
No és causa d'arc elèctric/espurna d'alta temperatura.
Fiabilitat en tubelight groc:
Fabricat només amb motor de llum LED qualificat LM 80.Les figures 1, 2 i 3 mostren que el xip LED a 55 graus té el millor rendiment i es pot garantir 60, 000 hores de vida útil.
La temperatura del xip LED del nostre disseny és inferior a 55 graus per garantir 60, 000 hores de vida útil.
Fiabilitat en tubelight groc:
La nostra làmpada LED patentada
Sense condensador.
Sense inductor.
Protecció de fusibles per sobreescalfament i sobreintensitat.


Aplicació:

Paquet:

Etiquetes populars: tubelight groc, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

