Productes

IP65 Integrat PC Tri-proof Light
Presentació del producte:

Característica del producte:
Llum de plàstic LED Tri-proof amb alta eficàcia que ofereix un estalvi energètic substancial.
Sol·liciteu el centre comercial, la botiga minorista i l'aplicació d'oficina.
Per la seva excel·lent funció impermeable, adequada tant per a llocs secs com humits. Es pot utilitzar com a substitut polivalent per a aquestes aplicacions: estanc al vapor i envoltant.
Ideal per a escales, banys, estructures d'aparcament, botigues d'eines, etc.
Especificació del producte:
| Sortida de lumens | 20W: 2400lm|30W: 3600lm|40W: 4800lm|50W: 6000lm |
| Classificació IP | IP65 |
| Angles del feix | 120 graus |
| CRI | >80 |
| Eficiència | 120 lm/w, màxim 140lm/w |
| CCT | 2700~6500K |
| Certificacions | CE, RoHS |
| Motor LED | Xips SMD2835 d'alta qualitat |
| Watts disponibles | 20W, 30W, 40W, 50W |
| Factor de potència | >0.95 |
| Temperatura ambient | -20 grau ~ més 45 graus |
| Tensions disponibles | CA200-240V 50/60Hz estàndard |
Més detalls:
Dimensions:

Fotometria:


Carcassa de PC i alumini
El pany de metall és més estable que el de plàstic Bona dissipació de calor
Xips LM80 LED SMD2835
Median useful life L70>50,000hores;
L90>20,000h

IP66 a prova d'aigua
Les lluminàries són impermeables, a prova de pols, a prova d'humitat,
i a prova vandàlica


Sensor de microones / funció d'atenuació
Amb tecnologia de microones de 5,8 G Hz, rendiment de detecció estable i llarga vida útil, utilitzant un sensor impermeable IP65
Admet l'atenuació automàtica de 1-10V i la regulació ON/OFF
Zona de detecció Màx. fa 16 m * 8 m (D * H)
Instal·lació

Muntat al sostre

Suspensió

Muntatge a paret ajustable

Opció enllaçable
Endoll de disseny especial (IP65)
Fàcil instal·lació tant en posició vertical com horitzontal. Connecteu fins a 50 peces en sèrie amb entrada de 220V 40W!
Etiquetes populars: Llum a prova de tres PC integrada ip65, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta




