Productes
Llums LED per a cambra frigorífica
Enviar la consulta
Introducció al producte
Presentació del producte:

Característica del producte:
Les llums LED de cambra freda estan dissenyades específicament per a la il·luminació de cambres frigorífiques, congeladors i neveres.
Disponible a mida amb temperatures de color des d'un 3000K molt càlid fins a un 6500K ultrafresco. Totalment segellat en una funda de policarbonat autoextinguible.
És una solució perfecta per a la refrigeració comercial on la humitat o la condensació poden ser una preocupació.
Especificació del producte:
| Sortida de lumens | 18 w: 2160 lm|36 w: 4320 lm |
| Classificació IP | IP65 |
| Angles del feix | 120 graus |
| CRI | >80 |
| Eficiència | 120 ± 5 per cent lm/w |
| CCT | 3000~6500K |
| Certificacions | CE, RoHS |
| Motor LED | Xips LM80 SMD2835-120Lm/w |
| Watts disponibles | 18W, 36W |
| Factor de potència | >0.95 |
| Temperatura ambient | -40 grau ~ més 20 graus |
| Tensions disponibles | AC100-240V 50/60Hz |
Dimensions:

Fotometria:



Carcassa de PC i alumini
Lleuger i elegant Bona dissipació de calor
XIPS LM80 LED SMD2835
Alta eficàcia de la llum, màx. 120 lm/w
Vida útil > 50000 hores
Etiquetes populars: llums led per a cambra frigorífica, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Llums de cambra freda LED impermeables
Següent:
IP65 Integrat PC Tri-proof Light
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-
IP65 Magatzem Industrial Ufo Led High Bay Lightveure més> -
Llum LED solar IP65 Tri Proofveure més> -
Il·luminació tri-proof de túnel LEDveure més> -
IP66 LED tri-proof resistent a la intempèrie impermeable ...veure més> -
Llum de tub lineal LED Triproofveure més> -
Llum de rentadora lineal exteriorveure més>












