Productes
Llum LED 320MM 12W 4PIN 2G11
1. Xip LED Epistar d'alta brillantor LM-80 llistat, 100lm/w, 110lm/w, 130lm/w, 160lm/w com a opció.
2. Estalvi d'energia: fins a un 80% menys de consum d'energia que el tub fluorescent tradicional.
3. Substrat intern d'alumini gruixut i cos d'alumini amb un gran rendiment de dissipació de calor.

Característiques:
1. Xip LED Epistar d'alta brillantor LM-80 llistat, 100lm/w, 110lm/w, 130lm/w, 160lm/w com a opció.
2. Estalvi d'energia: fins a un 80% menys de consum d'energia que el tub fluorescent tradicional.
3. Substrat intern d'alumini gruixut i cos d'alumini amb un gran rendiment de dissipació de calor.
4. Protecció interna del controlador de xip IC intel·ligent per a sobrecàrregues, curtcircuits, tros i tensió d'unstalbe.
5. Els accessoris estàndard 4-Pin 2G11, directament plug-play substitueixen les làmpades fluorescents compactes (CFL).
6. Guia de llum de 180 graus, angle de llum raonable.
| Article | Llum LED 320MM 12W 4PIN 2G11 per adaptar 2G11 PL PLL |
| Mida | Φ38*225mm/Φ38*320mm/Φ38*410mm/Φ38*410mm/Φ38*535mm/Φ38*535mm |
| Poder | 8/12/15/18/20/22W |
| Eficiència lluminosa | 90 ~ 100 lm/w |
| Material | Aliatge d'alumini gruixut + carcassa de PC |
| Xip LED | Epistar 2835SMD |
| Quantitat de LED | 48/60/76/96/108/108pcs |
| Base | 2G11 |
| Factor de potència | PF>0.95 |
| Portada | Coberta transparent/coberta esmerilada |
| Ra | >80 |
Més imatges



Aplicació

Etiquetes populars: Llum led de 320 mm 12w 4pin 2g11, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta








