Productes
Tub Led mòbil recarregable
2.La tecnologia LED del tub és eficient energèticament, per la qual cosa és una opció ecològica per a qualsevol espai.
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques del producte:
1. Còpia de seguretat de la bateria d'emergència durant 90 minuts. o 1,5 h.
2. Flux lluminós: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
3. Botó de prova i llums indicadores d'alimentació, càrrega de bateria, sensor de moviment i mal funcionament d'acord amb els estàndards de protecció contra incendis.
4. Encès instantani, sense parpelleig, sense brunzits; Sense RF.
5. Alta resistència a xocs i vibracions; Resistent a la humitat i la humitat: IP40.
ProducteEspecífic
| Model | tub led mòbil recarregable |
| Potència | 9W / 18W |
| Voltatge | 85-265V CA |
| CCT | 2700-6500K |
| Temps d'emergència | 90 min / 180 min |
| Portada | Lletós / Clar |
| Base | G13 / Integrat |
| Flux lluminós | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Imatges detallades:



Ús:

Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: tub recarregable mòbil led, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Tub de llum LED d'emergència
Enviar la consulta






