Productes
Llum de tub d'emergència
2.Per utilitzar-lo en accessoris controlats per interruptor
3.Dos endolls amb cable d'un sol extrem
4. Bateries de liti incorporades

Característica del producte:
1. La font d'alimentació d'emergència adopta una bateria de polímer de liti, que és segura, eficient i té una llarga vida útil.
2. Disseny humanitzat: pot canviar automàticament/manualment la funció d'emergència.
3. Còpia de seguretat de la bateria d'emergència durant 90 minuts. o 1,5 h.
4. Flux lluminós: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
| Color | 5000k |
| Forma | Tub |
| Tipus de font de llum | LED |
| Material | Aliatge d'alumini |
| Mida | 2 peus, 4 peus, 5 peus |
| Potència | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Eficiència lluminosa | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Voltatge d'entrada | 100-277V, 347V |
| CRI | >83 |
| Funció | 0-10Atenuació V dali, sensor de moviment de microones, bateria de seguretat d'emergència, enllaçable |
Més detall


Aplicació
Il·luminació d'edificis d'oficines;
Il·luminació d'habitatges/apartaments plurifamiliars;
Il·luminació de l'hotel;
Biblioteca escolar, il·luminació de les aules;
Il·luminació del gimnàs;
passadissos, il·luminació del passadís;

Etiquetes populars: tub de llum d'emergència, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










