Productes
Llum del tub de fallada d'alimentació
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum de tub de fallada d'alimentació a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
característica:
- La nostra llum de tub de fallada d'alimentació està equipada amb un sistema de bateria de seguretat integrat directament, que garanteix que els llums continuïn fins i tot en cas de pèrdua d'energia.
- La nostra llum de tub de fallada elèctrica està equipada amb tecnologia LED que és alhora eficient energèticament-i proporciona una llum intensa. Això ens permet estalviar diners en les nostres factures d'electricitat.
- La nostra llum de tub de falla d'energia, amb el seu aspecte elegant i contemporani, aporta un aire d'elegància contemporània a qualsevol espai, alhora que augmenta la seguretat i la comoditat.
especificació:
| Potència i mida | 60cm 9W/ 120cm 18W/ 150cm 25W |
| Temps d'emergència | 120 min |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Eficiència lluminosa (LM/W) | 160LM/W |
| Índex de reproducció del color (Ra) | 80-83Ra o 95-98Ra |
| Material | Cos d'alumini + coberta de PC |
| Tensió d'entrada (V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Vida útil (hores) | 50000 |
| Garantia | 5 anys |
| PF | >0.90 |
| Impermeable | IP44 |
| Xip led | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Portada | Coberta lletosa i clara |
| Angle del feix | 120- 180grau |
| Sense parpelleig | Sense parpelleig |
| Bateria | 3,2 V 1500 mAh |
imatges detallades:




Ús:


Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: llum del tub de fallada d'alimentació, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum de tub LED amb bateria de seguretatveure més> -
Llum d'emergència LED portàtilveure més> -
Llum de tub LED T8 recarregable d'emergència amb bateriaveure més> -
T8 18w Tub de llum LED recarregable amb bateria interna d...veure més> -
Panell LED pla encastat 18wveure més> -
Llum d'emergència amb panell pla LEDveure més>












