Productes
Llum de tub amb bateria de seguretat
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques del producte:
1. 120LM/W, 140LM/W i 160LM/W de flux lluminós.
2. Comproveu la funcionalitat, la càrrega de la bateria, el sensor de moviment i el mal funcionament del botó i dels indicadors lluminosos d'acord amb les normes de seguretat contra incendis.
3. Un controlador LED intern aïllat.
4. Control de qualitat. Ofereix una garantia de tres anys. Si teniu cap problema amb els nostres articles, poseu-vos en contacte amb nosaltres.
ProducteEspecífic
| Model | Tub de llum recarregable |
| Potència | 9W10W12W18W20W25W |
| Voltatge | 85-265V CA / 12-24V CC |
| AAC | 2700-6500K |
| Temps d'emergència | 90 min / 180 min |
| Portada | Coberta Lletosa / Clara |
| Base | G13 / Integrat |
| Flux lluminós | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Imatges detallades:



Ús:

Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: llum de tub amb bateria de seguretat, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Següent:
Tub Led T8 d'emergència
Enviar la consulta
Potser també t'agrada










