Productes
Tira de llum led per congelador
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred.
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
tira de llum led del congelador

Característiques:
tira de llum led del congelador
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
Especificació del producte:
| nom del producte | tira de llum led del congelador |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





Preguntes freqüents:
Q1. On es troba el vostre fabricant/fàbrica?
R: La nostra fàbrica / fabricant ubicada a Shenzhen, Xina, que es centra en la llum de tub led d'alta qualitat feta a la Xina, no com els proveïdors de llum de tub led de mala qualitat de Zhongshan.
som l'especialitzador de "tub LED per a nevera, tub led de granja de pollastre, tub led regulable, regulador de 3000 W. Downlight LED IP65"
P2. Quina mida/materials del tub led regulable integrat ip65 s'utilitzen hontech-wins.
Per què anomenar-lo llum de tub impermeable regulable?
R: - Utilitzem un tub complet de PC per evitar un cop d'un llamp.
- Proteccions multicapa mitjançant oli d'aïllament de recobriment (xips LED totalment recoberts, controladors totalment recoberts i coixinet de soldadura totalment recobert)- Controlador amb tub de PC per protegir!
- Ajustable: l'anell de la carcassa del focus led es pot girar (focs led rotatius del focus giratori)
- Copa reflectant: 120 graus per.
- Dissipador de calor: alumini 6063 d'excel·lent qualitat a la llum del tub, bo per al dissipador de calor de llum LED de tube8.
- TPU més tapa química per segellar el tub de PC amb fortes funcions de retenció de molla.
- Disseny únic de "Screw Thread" per a la tapa de TPU per evitar qualsevol possibilitat que l'aigua entri dins del tub.
- El cable de cable és estàndard UL i 2*0.75mm2. 0,5 M per cable
Etiquetes populars: tira de llum led per congelador, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











