Productes
Llum Led Nevera Congelador
Compta amb xips LED d'eficiència energètica-que emeten una brillantor uniforme i suau per millorar la visibilitat dels aliments emmagatzemats, mentre que el seu disseny flexible i fàcil d'instal·lar--s'adapta perfectament als prestatges del congelador o a les parets interiors, garantint un rendiment fiable fins i tot en entorns freds i amb una llarga vida útil per a necessitats mínimes de substitució.
llum led frigorífic congelador

Característiques:
llum led frigorífic congelador
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
Especificació del producte:
| Nom del producte | llum led frigorífic congelador |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Longitud | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament superficial | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 Anys |
Més detalls:





PMF1.
Qui som?
Tenim la seu a Guandong, Xina, a partir del 2013, venem a Amèrica del Nord (25,00%), mercat nacional (20,00%), Orient Mitjà (10,00%), Amèrica del Sud (10,00%), Àsia oriental (7,50%), Europa del Sud (5,00%), Europa de l'Est (5,00%), Europa occidental (5,00%), Europa occidental (5,00%) Europa (3,00%), Oceania (3,00%), Àsia del Sud (2,00%), Sud-est asiàtic (2,00%), Amèrica Central (2,00%), Àfrica (1,50%). En total hi ha entre 11 i 50 persones a la nostra oficina.
2. Com podem garantir la qualitat?
Sempre una mostra de pre-producció abans de la producció en massa;
Sempre la inspecció final abans de l'enviament;
Etiquetes populars: Llum led per nevera congelador, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










