Productes
Llum de congelador led
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred.
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
Enviar la consulta
Introducció al producte
Llum de congelador led

Característiques:
Llum de congelador led
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
Especificació del producte:
| nom del producte | Llum de congelador led |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





PMF.
1. Què ens pots comprar?Llum de creixement LED, llum de tub T5/T8LED, llum de panell LED, llum LED Srtip flexible, llum de barra LED
2. Per què hauríeu de comprar a nosaltres no a altres proveïdors?
Som el fabricant i proveïdor professional d'il·luminació LED a la Xina. Tenim enginyers i especialistes amb experiència que us poden oferir les solucions més adequades i millors per a qualsevol projecte d'il·luminació LED interior i exterior. "La qualitat ho és tot per a nosaltres".
3. Quins serveis podem oferir?
Condicions de lliurament acceptades: FOB, CFR, CIF, EXW, CIP, CPT, DDU, lliurament exprés;
Moneda de pagament acceptada: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY, CHF;
Tipus de pagament acceptat: T/T, L/C, Targeta de crèdit, PayPal, Western Union, Efectiu, Escrow;
Idioma parlat: anglès, xinès, espanyol, àrab
Etiquetes populars: instal·lació de llum per congelador led, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Il·luminació LED per congelador
Següent:
Llum Led Nevera Congelador
Enviar la consulta









