Productes
Llum led per caminar al congelador
2. Estalvi d'energia: 160 lúmens generats per watt.
3. Durada i llarga vida útil: disseny raonable. més dissipació de calor.
4. Instal·lació senzilla: la llum LED per als accessoris del congelador està completa.
llum led per caminar al congelador

Característiques dellum led per caminar al congelador
1. Disminució dels costos de manteniment:El 70 per cent del seu rendiment de llum inicial encara està present després de 30,000 hores d'ús.
2. Estalvi d'energia:160 lúmens generats per watt.
3. Durada i llarga vida útil:Disseny raonable. més dissipació de calor.
4. Instal·lació senzilla:Els accessoris de llum led per caminar al congelador estan complets.
Especificació del producte:
| nom del producte | llum led per caminar al congelador |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Raons per triar la nostra llum led per caminar al congelador
El consum d'electricitat es redueix dràsticament. El valor d'un any de les despeses totals d'operació d'energia al supermercat típic es redueix en un 38 per cent.
Molt eficaços, no acabaran als abocadors durant molt de temps i, quan ho facin, no haureu de pagar taxes d'eliminació exorbitants ni preocupar-vos per les filtracions de contaminants ambientals nocius.
S'inclou la funcionalitat Plug-and-Play. Com a resultat, els llums de la vostra nevera s'actualitzaran ràpidament a LED durant la instal·lació.
Enlluernador i presenta una cortina de llum uniforme. Els vostres productes brillen més gràcies a la millora de la il·luminació, que també fa que la visualització sigui més còmoda.
Més detalls:





Preguntes freqüents:
P: Quin és el vostre MOQ?
R: MOQ baix, 1PC per a la comprovació de mostres està disponible. Per a la comanda de prova, podria ser com la vostra sol·licitud.
P: Teniu patent sobre el vostre producte?
A: Sí, tenim.
P: Podeu personalitzar el producte segons els requisits del client?
R: Sí, oferim servei OEM/ODM. Tenim un equip professional d'R + D, alguns dels nostres articles de personalització són els més venuts en línia / fora de línia.
P: Detall de lliurament?
R: Enviem mercaderies per UPS/DHL/FEDEX/TNT express que triga entre 3 i 5 dies a arribar, o per càrrega aèria que triga aproximadament una setmana a arribar.
O per mar que triga aproximadament un mes a arribar, depenent de les vostres necessitats reals.
Etiquetes populars: llum led per caminar al congelador, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










