Productes
Llums de tira led per a portes més fresques
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred.
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
tira de llums led per a portes més fresques

Característiques:
llums led per a congeladors comercials
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Hi ha disponibles versions d'exhibició d'aliments
4. Diferents configuracions disponibles a petició.
Especificació del producte:
| nom del producte | tira de llums led per a portes més fresques |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | 85-265V CA, 12 CC 24V CC |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





- Servei
REQUISITS DEL CLIENT
Amb productes especialment dissenyats per satisfer les vostres necessitats d'il·luminació, ens assegurem d'oferir-vos la solució òptima. El nostre equip va crear el disseny més eficaç i avançat utilitzant les últimes tecnologies. Ens complau ajudar-vos a integrar la nostra tecnologia d'il·luminació als vostres productes/projectes.
MOSTRES I PROTOTIP
Oferim dissenys i prototips per a la vostra solució d'il·luminació. La producció només es realitza després de la vostra aprovació de la mostra o prototip.
SEGUIMENT DEL PROCÉS
Amb les nostres pròpies instal·lacions de producció a Alemanya i Àsia, som capaços de dissenyar i fabricar els nostres productes nosaltres mateixos. Com a resultat, podem mantenir la qualitat excepcional dels nostres productes a un preu competitiu -- garantint la màxima satisfacció del client .
MAGATZEM
B es beneficia d'una excel·lent selecció de proveïdors, la qual cosa contribueix a la presa de decisions ràpida i els terminis de lliurament ràpids. Ens encarreguem de l'obtenció de productes i la selecció de proveïdors, perquè pugueu centrar-vos en les vostres competències bàsiques.
Etiquetes populars: tira de llums led per a portes més fresques, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










