Productes
Llum del sensor de moviment per al congelador
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred.
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
llum del sensor de moviment per al congelador

Característiques:
llum del sensor de moviment per al congelador
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
Especificació del producte:
| nom del producte | llum del sensor de moviment per al congelador |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





El nostre servei:
1. Produïu i subministreu llums industrials led d'alta qualitat, incloses llums de màquina led, màquina led
llums de senyal d'advertència, llums led de sala blanca, llums de congelador led, etc.
2. Servei postvenda. Ens assegurem que totes les llums de nosaltres siguin estrictament provades abans del lliurament. Si n'hi ha
fallada de qualitat, tenim 18-36 mesos de garantia en funció de diferents tipus de llums.
3. Servei d'OEM i ODM. Ens centrem en llums industrials led durant 13 anys. Som professionals i amb experiència.
Embalatge i enviament:
1. El nostre embalatge estàndard d'exportació. L'embalatge personalitzat està disponible per a la comanda MOQ.
2. Termini de lliurament: mostres 3-5 dies, comanda massiva 5-10 dies.
3. Enviament: per express internacional, per aire o per vaixell.
Etiquetes populars: llum del sensor de moviment per a congelador, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











