Productes
Llum hortícola per al cultiu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum hortícola per al cultiu a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
- La nostra llum hortícola per al cultiu està dissenyada per proporcionar un espectre de llum òptim per al creixement de les plantes, garantint plantes sanes i vigoroses.
- Amb tecnologia avançada i enginyeria precisa, el nostre producte ofereix solucions d'il·luminació personalitzades per a diferents etapes del desenvolupament de les plantes, des de la plàntula fins a la floració.
- L'alta eficiència energètica i la llarga vida útil de la nostra llum hortícola per al cultiu la converteixen en una opció rendible i respectuosa amb el medi ambient-per als productors.
Especificació:
| Poder | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Mida | 30CM 60CM 120CM 150CM |
| Tensió d'entrada | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Espectre complet |
| CRI | >80 |
| Eficiència lluminosa | 140lm/w 160lm/w |
| Angle del feix | 180 graus |
| Impermeable | 1IP65 |
|
Vida útil |
50000 |
| Garantia | 5 anys |
Imatges detallades:



ús:



Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: llum hortícola per al cultiu, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum de creixement LED d'espectre complet T5veure més> -
Llum de creixement de plantes d'espectre complet 200/300 ...veure més> -
Bombeta LED Grow d'espectre completveure més> -
Bombeta de llum de creixement led d'espectre completveure més> -
Llum de cultiu led per a plantes hidropòniques d'interiorveure més> -
Llum de creixement led E27 d'alumini d'espectre completveure més>












