Productes
Llums solars a l'aire lliure impermeable, 6500K llum solar del capvespre a l'alba
🔋 Cost d'electricitat zero Panell solar de 4000 mAh 12 hores d'il·luminació per càrrega
🌙 Encès/apagat automàtics Càrrega de llum diürna Funcionament del capvespre-a-alba
🚶 Sensor de moviment intel·ligent Detecta el moviment (abast de 10 peus) Augmenta la brillantor quan s'activa
💡 LEDs-d'alta potència 5730SMD144 LED premium (3 vegades més brillants que 2835 perles) 6500K de llum diürna blanca
🌧️ All-Weather ToughIP67 impermeable ABS + silici monocristal·lí
Configuració fàcil: 🔧 No cal cablejat⏱️ Instal·lació de cargols de 5 minuts
Perfecte per a: 🏡 Jardins|🏘️ Carrers🚪 Gateways|🏗️ Obres de construcció
Especificacions tècniques:• Vida útil de 50.000 hores• Radiació UV/IR zero• Funcionament 100% sense fil
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llums solars a l'aire lliure impermeables, 6500k de llum solar del capvespre a l'alba a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques bàsiques:
🔋 Cost d'electricitat zero
Panell solar de 4000 mAh
12 hores d'il·luminació per càrrega
🌙 Encès/Apagat automàtic
Càrrega a la llum del dia
Operació del capvespre-a-alba
🚶 Sensor de moviment intel·ligent
Detecta moviment (abast de 10 peus)
Augmenta la brillantor quan s'activa
💡 LED 5730SMD{0}}d'alta potència
144 LED premium (3 vegades més brillant que 2835 perles)
6500K llum diürna blanca
🌧️ Tot-temps dur
IP67 impermeable
ABS + silici monocristal·lí
Configuració fàcil:
🔧 No cal cablejat
⏱️ Instal·lació de cargols de 5 minuts
Perfecte per a:
🏡 Jardins|🏘️ Carrers
🚪 Passarel·les|🏗️ Obres de construcció
Especificacions tècniques:
• Vida útil de 50.000 hores
• Radiació UV/IR zero
• Funcionament 100% sense fil
Especificació:
| llum solar del carrer | |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Eficiència lluminosa del llum (lm/w) | 150LM/W |
| Poder | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Impermeable | IP67 impermeable |
| Xip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Material | Aliatge d'alumini + lent PC |
| Vida útil (hores) | 50000 |
| Panell solar | Cèl·lula de silici monocristal·lí |
| Bateria | Bateria de liti 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantia | 3 anys |
| Temps de càrrega | 7 hores |
| Temps de descàrrega | Model d'estalvi: 3-5 dies de pluja |
| Mode de treball | Sensor PIR |
Detalls:





Etiquetes populars: llums solars a l'aire lliure impermeable, 6500k llum solar del capvespre a l'alba, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












