Productes
Llums portàtils que funcionen amb piles
. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
. Mode de llum: brillantor alta - brillantor normal - SOS (flaix) - Flaix vermell/blau
. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable integrada amb bateries d'ions de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes de substitució freqüent de la bateria.
llums portàtils que funcionen amb piles

Característica ----> llums portàtils que funcionen amb piles
. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
. Mode de llum: brillantor alta - brillantor normal - SOS (flaix) - Flaix vermell/blau
.Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable integrada amb bateries d'ió de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes de substitució freqüent de la bateria.
Especificació:
| nom del producte | llums portàtils que funcionen amb piles |
| Model | BW-RP01 |
| Pila | Bateria de 7.4V 10000mah 18650 Li-ion |
| Capacitat | 10000 mAh |
| Corrent de càrrega d'entrada d'alimentació externa: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Tensió/Corrent de càrrega | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Potència Led | 27W |
| Temps de descàrrega | 16H |
| Lumen | 700lm (lluminositat normal) -1700lm (lluminositat alta) |
| Xip de protecció intel·ligent | sobrecàrrega / sobredescàrrega / curtcircuit / protecció. |
| Impermeable | IP65 |
| Pes | 1.4g |
| Certificació | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:







Preguntes freqüents:
P1. Puc tenir una comanda de mostra per a llums portàtils amb bateria?
R: Sí, donem la benvinguda a la comanda de mostra per provar i comprovar la qualitat. S'accepten mostres mixtes.
P2.Com procedir amb una comanda de llum de treball led?
R: En primer lloc, feu-nos saber els vostres requisits o aplicació. En segon lloc, cotitzem segons els vostres requisits o els nostres suggeriments. En tercer lloc, el client confirma les mostres i els dipòsits per a la comanda formal. En quart lloc, organitzem la producció.
P3. Què passa amb el termini de lliurament?
R: La mostra necessita 3-5 dies, el temps de producció massiva necessita 10-15 dies per a la quantitat de comanda superior a
P4: Ofereix garantia per als productes?
R: Sí, oferim 3-5 anys de garantia als nostres productes.
P5: Com envieu la mercaderia i quant de temps triga a arribar?
R: Normalment enviem per mar perquè el volum de la pantalla led. Normalment triguen 20 dies a arribar. L'aerolínia DHL, UPS, FedEx o TNT i l'enviament marítim també són opcionals.
P6: Sou fàbrica?
A: Sí. Som una fàbrica. Tenim la línia de producció i l'equip de producció més avançats, enginyers professionals amb molts anys d'experiència laboral, una garantia de qualitat excel·lent, només per resoldre el vostre problema.
Els nostres serveis:
1. Resposta ràpida, 24 hores en línia.
2. Logotip i paquet personalitzats.
3. Inspecció abans de l'enviament.
4. 5 anys de garantia.
Etiquetes populars: Llums portàtils amb bateria, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











