Productes
Llum d'emergència portàtil
1. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
2. Impermeable: el Flood Light adopta un disseny a prova de caiguda i impermeable. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
3. Funció SOS: projectors amb llums de seguretat LED intermitents blaus i vermells, l'equip més útil per a una emergència a la carretera o enviar un SOS quan necessiteu AJUDA a la natura.
4. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable incorporada a les bateries d'ió de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes amb la substitució freqüent de la bateria.
llum de treball magnètica recarregable

Característica ----> llum de treball led portàtil
1. Llum de treball led amb piles amb base magnètica.
2. Impermeable: el Flood Light adopta un disseny a prova de caiguda i impermeable. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
3. Funció SOS: projectors amb llums de seguretat LED intermitents blaus i vermells, l'equip més útil per a una emergència a la carretera o enviar un SOS quan necessiteu AJUDA a la natura.
4. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable incorporada a les bateries d'ió de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes amb la substitució freqüent de la bateria.
Especificació:
| nom del producte | llum de treball magnètica recarregable |
| Model | BW-RP01 |
| Pila | Bateria de 7.4V 10000mah 18650 Li-ion |
| Capacitat | 12000 mAh |
| Corrent de càrrega d'entrada d'alimentació externa: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Tensió/Corrent de càrrega | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Potència Led | 27W |
| Temps de descàrrega | 16H |
| Lumen | 700lm (lluminositat normal) -1700lm (lluminositat alta) |
| Xip de protecció intel·ligent | sobrecàrrega / sobredescàrrega / curtcircuit / protecció. |
| Impermeable | IP65 |
| Pes | 1.4g |
| Certificació | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:
llum de treball magnètica recarregable







Preguntes freqüents:
Podeu acceptar comandes de mostra? Resposta: Benvingut a demanar mostres per a proves de qualitat.
Quina és la vostra quantitat mínima de comanda? Resposta: com a fàbrica, el nostre MOQ és de 10 conjunts amb models mixts.
Oferiu serveis OEM, ODM? Resposta: Sí, tenim un departament d'investigació i desenvolupament. Si la vostra comanda és suficient, podem oferir serveis OEM i ODM.
Quina és la garantia? Resposta: El període de garantia és de 5 anys.
Quant dura la vida útil? Resposta: Més de 30.000 hores.
Què tal el termini de lliurament? Resposta: La velocitat de producció dels fars LED és molt ràpida. També depèn de l'inventari i dels materials. Les mostres solen trigar entre 1 i 3 dies, les comandes grans normalment s'han de decidir segons la quantitat.
Tens la teva pròpia fàbrica?
R: Sí, tenim la nostra fàbrica, els nostres productes són de fàbrica directament, de màxima qualitat i lliurament més ràpid.
Quina'és la quantitat mínima de comanda?
R: No MOQ, les comandes de Sampe són acceptables.
Etiquetes populars: llum d'emergència portàtil, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum de treball LED solar portàtilveure més> -
Llum d'emergència viàriaveure més> -
Llums de treball LED alimentats amb piles recarregablesveure més> -
Llum de treball LED portàtilveure més> -
Llum de treball magnètic recarregableveure més> -
Llums LED Tri-Proof IP69K IP68 per a graners de vaques ll...veure més>











