Productes
Llum de treball LED portàtil
1. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
2. Impermeable: el Flood Light adopta un disseny a prova de caiguda i impermeable. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
3. Funció SOS: projectors amb llums de seguretat LED intermitents blaus i vermells, l'equip més útil per a una emergència a la carretera o enviar un SOS quan necessiteu AJUDA a la natura.
4. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable incorporada a les bateries d'ió de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes amb la substitució freqüent de la bateria.
llum de treball led portàtil

Característica ----> llum de treball led portàtil
1. Llum de treball led amb piles amb base magnètica.
2. Impermeable: el Flood Light adopta un disseny a prova de caiguda i impermeable. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
3. Funció SOS: projectors amb llums de seguretat LED intermitents blaus i vermells, l'equip més útil per a una emergència a la carretera o enviar un SOS quan necessiteu AJUDA a la natura.
4. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable incorporada a les bateries d'ió de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes amb la substitució freqüent de la bateria.
Especificació:
| nom del producte | llum de treball led portàtil |
| Model | BW-RP01 |
| Pila | Bateria de 7.4V 10000mah 18650 Li-ion |
| Capacitat | 12000 mAh |
| Corrent de càrrega d'entrada d'alimentació externa: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Tensió/Corrent de càrrega | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Potència Led | 27W |
| Temps de descàrrega | 16H |
| Lumen | 700lm (lluminositat normal) -1700lm (lluminositat alta) |
| Xip de protecció intel·ligent | sobrecàrrega / sobredescàrrega / curtcircuit / protecció. |
| Impermeable | IP65 |
| Pes | 1.4g |
| Certificació | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:







Preguntes freqüents:
P: Què tal el servei posterior?
R: Si teniu cap problema amb els productes, feu-nos algunes fotos i envieu-nos un correu electrònic, després de la nostra confirmació, us proporcionarem la millor solució per a vosaltres. La garantia és d'uns 24.
P: Quan envieu la meva comanda?
R: Normalment entre 3 i 7 dies després de rebre el pagament, però es pot negociar en funció de la quantitat de comanda i el calendari de producció, de 7 a 25 dies hàbils per a la comanda a granel.
P: Quina és la vostra política de mostra?
R: Podem subministrar la mostra si tenim peces preparades en estoc, però els clients han de pagar el cost de la mostra i
el cost del missatgeria.
P: Proveu tots els vostres productes abans del lliurament per a llum de treball led portàtil?
R: Sí, tenim una prova del 100% abans del lliurament
P: Com feu que el nostre negoci sigui una bona relació a llarg termini?
A:1. Mantenim una bona qualitat i un preu competitiu per garantir que els nostres clients es beneficiïn;
2. Respectem cada client com a amic nostre i sincerament fem negocis i fem amics amb ells,
P: Què tal el vostre temps de lliurament?
R: En general, trigaran entre 5 i 7 dies després de rebre el pagament per avançat. El termini de lliurament específic depèn
sobre els articles i la quantitat de la vostra comanda.
P: Es pot produir segons les mostres?
R: Sí, podem produir amb les vostres mostres o dibuixos tècnics. Podem construir els motlles i accessoris.
Etiquetes populars: llum de treball led portàtil, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











