Productes
Llum de cambra frigorífica
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred.
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
llum de cambra frigorífica

Característiques:
llum de cambra frigorífica
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Hi ha disponibles versions d'exhibició d'aliments
4. Diferents configuracions disponibles a petició.
Especificació del producte:
| nom del producte | llum de cambra frigorífica |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | 85-265V CA, 12 CC 24V CC |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





Preguntes freqüents:
P: Serà possible imprimir el nostre logotip i TM als vostres productes?
A: Per descomptat, cap problema. MOQ 300pcs per personalitzar la vostra impressió làser i MOQ 500pcs per personalitzar l'etiqueta de la vostra caixa.
P: Quina és la temperatura del color?
R: La il·luminació LED d'ITSUWA ofereix llums en blanc càlid, natural, pur i fresc amb temperatures de color mesurades en Kelvin (K). Com més baixa sigui la temperatura del color, més càlida serà la llum que proporciona el LED:
Blanc càlid = 2700K{-3200K
Blanc natural = 4000K-4500K
Blanc pur = 5000K{-5500K
Blanc fred = 6000K{-6500K
Etiquetes populars: Llum de cambra frigorífica, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










