Productes
Llum refrigeradora LED T8 per a supermercats
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred.
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
Llum refrigerador LED T8 per a supermercat

Característiques:
Llum refrigerador LED T8 per a supermercat
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Hi ha disponibles versions d'exhibició d'aliments
4. Diferents configuracions disponibles a petició.
Especificació del producte:
| nom del producte | Llum refrigerador LED T8 per a supermercat |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | 85-265V CA, 12 CC 24V CC |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





Preguntes freqüents:
Preguntes freqüents
P1: Com envellir els nostres productes?
R: Tot el tub led almenys 12-24 hores abans de l'enviament.
P2: Quin és el nostre termini de lliurament?
A: 1) Comanda de mostra, 5 ~ 7 dies
2) 500 unitats, 7 ~ 12 dies
3) 1,000pcs,10-12 dies
4) 5,000pcs,12-15 dies
5) 10,000pcs,15-25 dies
P3: Condicions de pagament?
R: 1. T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal (dipòsit del 30 per cent, saldo del 70 per cent abans de l'enviament)
2. L/C (50 per cent prepagat per T/T i la resta el 50 per cent per L/C per a l'import de la comanda superior a 50 USD,000)
Etiquetes populars: Llum refrigeradora led t8 per a supermercats, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










