Productes
Llums LED de cambra freda
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred.
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Els accessoris del llum de la nevera LED són complets i fàcils d'instal·lar.
llums led de cambra freda

Característiques:
llums led de cambra freda
1. Tub de llum impermeable IP65 segur utilitzat especialment a la nevera, congelador, espai d'emmagatzematge en fred
2. Hi ha diferents mides disponibles: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm.
3. Hi ha disponibles versions d'exhibició d'aliments
4. Diferents configuracions disponibles a petició.
Especificació del producte:
| nom del producte | llums led de cambra freda |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | 85-265V CA, 12 CC 24V CC |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





Preguntes freqüents:
P: Hi ha un cost d'enviament barat per importar al nostre país?
R: Per a comandes petites, express serà el millor. I per a comandes a granel, l'enviament per mar és millor, però triga molt de temps. Per a comandes urgents, us suggerim que l'enviï per via aèria a l'aeroport i el nostre soci de vaixells l'enviï a la vostra porta.
Enviament
1. Mostres: FedEx/DHL/UPS/TNT, porta a porta;
2. Per aire o per mar per a mercaderies per lots, per a FCL; Recepció de l'aeroport/port;
3. Clients que especifiquen transitaris o mètodes d'enviament negociables.
4. Termini de lliurament: dins de 7 dies per a mostres; 25 dies per a productes per lots.
Etiquetes populars: Llums led de cambra freda, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










