Productes
Llum del congelador
1. Benwei-X3PT està dissenyat per a una il·luminació més fresca.
2. IP65 impermeable, adequat per a l'aplicació de varietats.
3. Utilitzeu carcassa de PC i PCB d'alumini, segurs i duradors.
4. La longitud es pot personalitzar segons la vostra aplicació.
llum del congelador

Característiques:
1. Benwei-X3PT està dissenyat per a una il·luminació més fresca.
2. IP65 impermeable, adequat per a l'aplicació de varietats.
3. Utilitzeu carcassa de PC i PCB d'alumini, segurs i duradors.
4. La longitud es pot personalitzar segons la vostra aplicació.
5. Xip LED SMD2835 d'alt lumen, eficiència fins a 160lm/w, estalvi d'energia.
6. Controlador integrat, molt convenient per al cablejat.
7. Clips normals i clips magnètics opcionals, molt fàcils d'instal·lar.
Especificació del producte:
| nom del producte | llum del congelador |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | 85-265V CA, 12 CC 24V CC |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:





Preguntes freqüents:
P: Com podem obtenir un pressupost?
R: Podem fer un pressupost segons els productes requerits pels clients.
P: Com és el vostre embalatge?
R: El nostre embalatge és un embalatge estàndard de caixa de fusta, que es pot personalitzar segons els requisits del client.
P: Podeu oferir serveis OEM i ODM?
R: Sí, el podem proporcionar i dibuixarem el dibuix del producte segons els vostres requisits i, després de donar-vos-ho per a la confirmació, organitzarem la producció.
P: Quin és el termini de lliurament?
R: La majoria del temps de producció és d'uns 5-7 dies laborables després del pagament d'un contenidor.
Etiquetes populars: llum de congelador, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta













