Productes
Llums de treball LED portàtils amb bateria
. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
. Mode de llum: brillantor alta - brillantor normal - SOS (flaix) - Flaix vermell/blau
. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable integrada amb bateries d'ions de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes de substitució freqüent de la bateria.
Llums de treball led portàtils amb bateria

Característica ----> llums portàtils que funcionen amb piles
. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
. Mode de llum: brillantor alta - brillantor normal - SOS (flaix) - Flaix vermell/blau
.Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable integrada amb bateries d'ions de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes de substitució freqüent de la bateria.
Especificació:
| nom del producte | Llums de treball led portàtils amb bateria |
| Model | BW-RP01 |
| Pila | Bateria de 7.4V 10000mah 18650 Li-ion |
| Capacitat | 12000 mAh |
| Corrent de càrrega d'entrada d'alimentació externa: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Tensió/Corrent de càrrega | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Potència Led | 27W |
| Temps de descàrrega | 16H |
| Lumen | 700lm (lluminositat normal) -1700lm (lluminositat alta) |
| Xip de protecció intel·ligent | sobrecàrrega / sobredescàrrega / curtcircuit / protecció. |
| Impermeable | IP65 |
| Pes | 1.4g |
| Certificació | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:







Preguntes freqüents:
Q1. Sou empresa comercial o fabricant?
R: Som uns llums de treball led portàtils professionals que funcionen amb bateria.
P2. Quines són les vostres condicions de pagament?
R: T/T o Western Union 30% com a dipòsit i 70% abans del lliurament.'Us mostrarem les fotos dels productes i paquets abans de pagar el saldo.
P3. Proporcioneu mostres? és gratuït o extra?
R: Podem subministrar la mostra si tenim peces preparades en estoc, però els clients han de pagar el cost de la mostra i el cost del missatgeria.
P: Com obtenir l'últim preu?
R: Si voleu l'últim preu, envieu-nos un correu electrònic o truqueu-nos amb els noms dels articles o NO. Què t'interessa, juntament amb les teves dades (nom, adreça de detalls, telèfon, etc.), t'enviarem el més aviat possible.
P: Quin'és el mètode de pagament?
R: Es poden discutir tots els mètodes.
P: Com fer una comanda?
R: Si us plau, envieu-nos la vostra comanda per correu electrònic, us confirmarem el PI. Volem saber el següent: informació de lliurament, nom de l'empresa, dades de l'adreça, número de telèfon/fax, destinació, forma de transport; informació del producte: número d'article , mida, quantitat, logotip, etc.
Si' estàs buscant llums de treball led portàtils alimentats per bateries fabricades a la Xina, assegureu-vos de vendre la llum de treball a l'engròs amb els nostres fabricants i proveïdors professionals a la Xina. Tots estan fets a la nostra fàbrica professional i es venen a baix preu.
El nostre servei:
Concepte de servei
Creiem en prendre la iniciativa, mantenir l'honestedat i la confiança, la qual cosa significa que respondrem ràpidament a les preguntes dels clients i farem tot el possible per satisfer les demandes dels clients.
Contingut del servei
1. Servei de línia directa les 24 hores, inclòs assessorament i orientació tècnica.
2. Servei en línia.
3. Manteniment de fallada del llum de treball LED.
4. Formació tècnica professional gratuïta
5. Servei de garantia.
6. Servei tècnic d'enginyeria.
Període de garantia
Cadascun dels nostres productes de llum de treball LED inclou almenys 3 anys de garantia i serveis de manteniment de tota la vida.
Etiquetes populars: Llums de treball led portàtils amb bateria, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











