Productes
Llums de treball amb piles
1. Llum de treball led amb piles amb base magnètica
2. Impermeable: el Flood Light adopta un disseny a prova de caiguda i impermeable. IP65 impermeable fa que la llum de treball pugui funcionar amb mal temps. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
3. Funció SOS: projectors amb llums de seguretat LED intermitents blaus i vermells, l'equip més útil per a una emergència a la carretera o enviar un SOS quan necessiteu AJUDA a la natura.
4. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable integrada amb bateries d'ions de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes de substitució freqüent de la bateria.
llums de treball amb piles

Característica ----> llum de treball amb bateria
1. Llum de treball led amb piles amb base magnètica.
2. Impermeable: el Flood Light adopta un disseny a prova de caiguda i impermeable. Perfecte per a la reparació de cotxes, càmping, pesca, il·luminació d'emergència...
3. Funció SOS: projectors amb llums de seguretat LED intermitents blaus i vermells, l'equip més útil per a una emergència a la carretera o enviar un SOS quan necessiteu AJUDA a la natura.
4. Càrrega USB: la nostra llum de treball recarregable integrada amb bateries d'ions de liti 18650, permet una càrrega USB ràpida i còmoda, estalviant problemes de substitució freqüent de la bateria.
Especificació:
| nom del producte | llums de treball amb piles |
| Model | BW-RP01 |
| Pila | Bateria de 7.4V 10000mah 18650 Li-ion |
| Capacitat | 12000 mAh |
| Corrent de càrrega d'entrada d'alimentació externa: | 5 ± 0,2 / 2000±50MA |
| Tensió/Corrent de càrrega | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Potència Led | 27W |
| Temps de descàrrega | 16H |
| Lumen | 700lm (lluminositat normal) -1700lm (lluminositat alta) |
| Xip de protecció intel·ligent | sobrecàrrega / sobredescàrrega / curtcircuit / protecció. |
| Impermeable | IP65 |
| Pes | 1.4g |
| Certificació | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:







Preguntes freqüents:
P1: quant de temps dura la prova del logotip personalitzat del producte?
P1: quant de temps dura la prova del logotip personalitzat del producte?
El logotip de prova de producte admet gravat làser, serigrafia, tampografia, etc. El logotip de gravat làser es pot provar el mateix dia.
P2: Quin'és el temps de lliurament de la mostra per als llums de treball amb bateria?
Dins del temps acordat, el nostre equip de vendes us farà un seguiment per assegurar-vos que la qualitat del producte estigui qualificada, podeu consultar el progrés en qualsevol moment.
P3: Quin'és el termini de lliurament?
Confirmeu i organitzeu la producció, la premissa que garanteix la qualitat, la mostra necessita 5-10 dies, el temps de producció massiva necessita 20-30 dies (els diferents productes tenen diferents cicles de producció, seguirem la tendència de producció, manteniu-vos en contacte amb el nostre equip de vendes. )
P4: només podem demanar una petita quantitat?
Per descomptat, una petita quantitat canvia a una gran quantitat, així que esperem poder-nos donar una oportunitat, assolir un objectiu de guanyar-guanyar al final.
Etiquetes populars: llums de treball amb piles, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum de treball LED solar portàtilveure més> -
Llum nocturna amb piles per acamparveure més> -
Llum LED que funciona amb piles amb base magnèticaveure més> -
Llums portàtils que funcionen amb pilesveure més> -
Llums de treball LED alimentats amb piles recarregablesveure més> -
Llum de treball led recarregableveure més>












