Productes
Llums refrigeradors LED de 5 peus
Llum de la porta del refrigerador LED de 24 w 5 peus. Llums de refrigeració led de 3840 lúmens per mostrar aliments i productes atractius en congeladors i caixes de nevera. Les llums refrigeradores led estalvien molt energia, redueixen els costos i redueixen el risc de deteriorament dels aliments. Les llums refrigeradores LED de 24 w de 5 peus són ideals per substituir les llums fluorescents, que s'utilitzen àmpliament en diferents vitrines més fresques, com ara vitrines de congelació, vitrines d'aliments escalfades i vitrines refrigerades. Aquestes llums més fresques poden oferir la màxima flexibilitat per a la modernització. instal·lacions.

Llums més freds led de 5 peus
Llum de la porta del refrigerador LED de 24 w 5 peus. Llums de refrigeració led de 3840 lúmens per mostrar aliments i productes atractius en congeladors i caixes de nevera. Les llums refrigeradores led estalvien molt energia, redueixen els costos i redueixen el risc de deteriorament dels aliments. Les llums refrigeradores LED de 24 w de 5 peus són ideals per substituir les llums fluorescents, que s'utilitzen àmpliament en diferents vitrines més fresques, com ara vitrines de congelació, vitrines d'aliments escalfades i vitrines refrigerades. Aquestes llums més fresques poden oferir la màxima flexibilitat per a la modernització. instal·lacions.
Les nostres llums més fresques LED de 5 peus ofereixen diferents temperatures de color, blanc fred 6500k, blanc 5500k i blanc natural 4500k, blanc càlid 3000k. L'angle de la mongeta gran és de fins a 180 graus per mostrar àmpliament els aliments.
Aquesta llum de la porta més freda ha passat la certificació CE RoHS. La garantia és de 5 anys de garantia
Watts 24 W Lumen superior 160 lm/w
Certificació CE RoHS i TUV Lluminàries LED de sostre amb marc d'alumini d'alt disseny
Estalvi d'energia de fins a un 50 per cent de manteniment de lumens més d'un 70 per cent a 50,000 més hores
Per al muntatge al sostre o al penjant El controlador PFC pot arribar a 0,95. Sense radiació UV/IR / Sense interferències de RF
S'utilitzen els millors controladors de marques famoses: Meanwell o Lifud. 5 anys més
Especificació del producte:
| nom del producte | llums led per a sales de congelació |
| Potència | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Llargada | 300MM / 600MM / 900MM / 1200MM / 1500MM |
| Eficiència | 160 lm/W |
| Tractament de superfícies | Lletós / Transparent |
| Tensió d'entrada (V) | DC12 DC24V AC85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Classificació IP | 65 |
| Vida útil (hora) | 30000 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls:

Sense parpelleig
Quan es van encendre, les bombetes fluorescents van parpellejar i van fer un soroll. Els nostres tubs refrigeradors LED s'han sotmès a proves exhaustives per proporcionar una il·luminació sense sorolls i sense parpelleig.




Etiquetes populars: Llums refrigeradors LED de 5 peus, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










